KMP Suwałki

Aktualności

Blok KWP

Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. Bezpieczeństwo na drogach Suwalsczyzny

  W związku z kończącymi się feriami zimowymi suwalscy policjanci prowadzili wzmożone działania p.n. ,,Bezpieczna droga”. Mundurowi czuwali nad tym, aby wszyscy dotarli bezpiecznie do celu swojej podróży.

 2. Widoczny = bezpieczny

  Suwalscy policjanci przeprowadzili kolejne działania, propagujące noszenie elementów odblaskowych.

 3. Działania "Pasy bezpieczeństwa"

  Policjanci z suwalskiej drogówki przeprowadzili działania pod nazwą "Pasy bezpieczeństwa". Sprawdzali głównie egzekwowanie nakazu używania pasów bezpieczeństwa przez kierujących i pasażerów oraz prawidłowość przewozu dzieci. Skontrolowali 88 pojazdów.

 4. „Dzień odblasków” na Suwalszczyźnie

  W całym kraju, wzorem Norwegii, ruszyła wczoraj, promująca bezpieczeństwo pieszych, akcja „Dzień odblasków”. Jej głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby niechronionych uczestników ruchu drogowego do korzystania z elementów odblaskowych, nie tylko po zapadnięciu zmroku i nie tylko poza obszarem zabudowanym. W projekt ten włączyli się również suwalscy policjanci.

 5. Bezpieczne Ferie 2017 z suwalską Policją

  Suwalscy policjanci kontynuują działania prewencyjne w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Wspólnie z przedstawicielami innych instytucji odwiedzają dzieci, podczas ich zimowego odpoczynku. Rozmawiają o bezpiecznych i odpowiedzialnych sposobach spędzania wolnego czasu.

 6. Nieodpowiedzialny rowerzysta

  Suwalscy policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, który popełnił szereg wykroczeń. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 33-latek odpowie przed sądem.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane