KMP Suwałki

Aktualności

Blok KWP

Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. „Trzeźwy poranek” w Suwałkach

  Suwalscy policjanci, po raz kolejny, przeprowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Skontrolowali trzeźwość ponad 180 kierujących. Wszyscy poddani kontroli byli trzeźwi.

 2. Andrzejkowe działania "Alkohol- narkotyki" w Suwałkach

  Suwalscy policjanci przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą „Alkohol – narkotyki”, ukierunkowane, przede wszystkim, na eliminację z ruchu nietrzeźwych kierujących. Skontrolowali stan trzeźwości blisko 530 kierujących. Niestety nie wszyscy byli trzeźwi.

 3. Trwają wzmożone kontrole na krajowej 8

  Wciąż trwają wzmożone policyjne kontrole pojazdów na drodze krajowej nr 8. Policjanci suwalskiej drogówki w trakcie służby sprawdzają, czy kierowcy jadący tą trasą stosują się do przepisów prawa o ruchu drogowym.

 4. Nietrzeźwy weekend na drogach powiatu suwalskiego

  Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali policjanci podczas minionego weekendu na drogach powiatu suwalskiego. Niechlubny rekordzista, 65-letni mieszkaniec gm. Filipów, zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając ponad 1,4 promila alkoholu w organizmie.

 5. "Znicz 2016" w Suwałkach

  Trwa policyjna akcja „Znicz 2016”. Od piątku suwalscy policjanci dbają o porządek i bezpieczeństwo, zwłaszcza na drogach oraz pomagają mieszkańcom miasta i powiatu, a także przybyłym do nas gościom w dotarciu na groby bliskich. Dzisiaj wiele osób wyruszy w drogę powrotną do swoich domów. Apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę.

 6. Trwa policyjna akcja „Znicz 2016”

  Trwa policyjna akcja „Znicz 2016”. Wspólne patrole policjantów, strażników miejskich można spotkać w pobliżu cmentarzy. Jak co roku suwalscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem, zwłaszcza tych, którzy wybierają się w podróż, aby odwiedzić groby swoich najbliższych. Mundurowi w trosce o pieszych rozdają także elementy odblaskowe.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji na odprawie służbowej w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach

  Omówienie stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie województwa podlaskiego, funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i roli policjanta, jako funkcjonariusza, który ma dbać o bezpieczeństwo, ale przede wszystkim pomagać oraz podkreślenie ważnej roli elementów odblaskowych w zapewnieniu bezpieczeństwa pieszym, zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym – to główne zagadnienia, poruszone przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku na odprawie służbowej w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Nie zabrakło też podziękowań i pamiątkowych grawertonów.

 2. Suwalscy policjanci i duchowni o bezpieczeństwie

  Funkcjonowanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, ochrona obiektów sakralnych i ich zabezpieczenie, przypadki wystąpienia sytuacji szczególnej, ale także problem żebractwa i osób bezdomnych, to tylko niektóre z tematów poruszonych na wczorajszym spotkaniu, zorganizowanym wspólnie przez policjantów Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach oraz duchownych Diecezji Ełckiej.

 3. Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych

  Suwalscy policjanci włączyli się w obchody Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Z tej okazji funkcjonariusze apelowali o rozsądek oraz rozwagę na drodze.

 4. Zatrzymany sprawca kradzieży złota

  Zatrzymany przez policjantów 30-latek odpowie za kradzież złotej bransoletki z suwalskiego lombardu. Działał w warunkach recydywy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 5. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.