KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
przemoc
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1.  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Suwałki 2018

  Suwalscy policjanci towarzyszyli motocyklistom podczas „Rozpoczęcia sezonu motocyklowego Suwałki 2018”. Mundurowi zapewnili miłośnikom dwóch kółek bezpieczny przejazd przez miasto oraz przypominali kierującym o bezpiecznych zachowaniach na drodze.

 2. Długi majowy weekend przed nami – pamiętajmy o bezpieczeństwie…

  Przed nami długi majowy weekend. Jak co roku podlascy policjanci będą w tym czasie czuwali nad bezpieczeństwem osób wypoczywających. Mundurowi apelują - pamiętajmy o bezpieczeństwie.

 3. Policyjne działania „Trzeźwy autobus”

  Policjanci z suwalskiej drogówki, w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, cyklicznie prowadzą różnego rodzaju działania kontrolno- prewencyjne. Wczoraj swą uwagę szczególnie skupili na kierowcach autobusów, którzy kierując swoimi pojazdami, są odpowiedzialni także za bezpieczną podróż swoich pasażerów. Niestety nie wszyscy byli odpowiedzialni.

 4. Policyjne działania pn. „TELEFONY”

  Policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą dzisiaj ogólnopolskie działania kontrolno- prewencyjne pn. „TELEFONY". Mają one na celu egzekwowanie stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu, wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku.

 5. Jednośladem bezpiecznie do celu

  Rozpoczęła się ogólnopolska akcja "Jednośladem bezpiecznie do celu", której celem jest zwrócenie uwagi użytkowników motocykli, motorowerów i rowerów na najważniejsze aspekty bezpieczeństwa oraz kształtowanie właściwych postaw i zachowań. Akcję rozpoczął briefing z udziałem służb podległych MSWiA. Parada kilkuset motocykli przejechała ulicami Warszawy. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka i Biskupa Polowego Wojska Polskiego - ks. bp. gen. bryg. Józefa Guzdka, który przewodniczył Mszy Świętej sprawowanej 21 kwietnia br. o godz. 13.00 w Kościele p.w. Matki Boskiej Ostrobramskiej. Po liturgii nastąpi poświęcenie kasków i motocykli.

 6. Bezpieczny przedszkolak z suwalską Policją

  Przedstawiciele suwalskiej Policji zasiedli w jury XII Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy p.n. "Jestem bezpieczny", zorganizowanego przez Przedszkole nr 2 w Suwałkach. Ideą przedsięwzięcia jest popularyzowanie zasad bezpiecznego zachowania się, zarówno na drodze, jak również w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. "JANKESZ" ODNALAZŁ NARKOTYKI

  Suwalscy policjanci znaleźli w mieszkaniu 66-latka ponad 60 gramów narkotyków. Część z nich wywęszył policyjny pies "Jankesz". Podejrzany o posiadanie środków odurzających mężczyzna trafił do aresztu. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 2. Policjanci zatrzymali sprawców rozboju

  Na 3 miesiące do aresztu trafiło dwóch mężczyzn zatrzymanych przez suwalskich policjantów w związku z rozbojem. Napastnicy pobili mężczyznę, przewrócili na ziemię i ukradli mu portfel. Zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. POLICJANCI ZATRZYMALI NIETRZEŹWĄ KIERUJĄCĄ - SPOWODOWAŁA DWIE KOLIZJE

  Suwalscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą, która spowodowała dwie kolizje drogowe. Kobieta kierowała samochodem mając w organizmie ponad 2,9 promila alkoholu.

 4. Podejrzani za pobicie - zatrzymani

  Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, na terenie miasta. Wczoraj, 25 i 28-latek usłyszeli zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 5. 41 Finał Wojewódzki Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla gimnazjów 2018 - zakończony

  Zakończył się tegoroczny 41 Wojewódzki Turniej BRD dla gimnazjów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył zespół reprezentujący Szkołę Podstawową w Krasnopolu. Z kolei indywidualnie najlepszym zawodnikiem tej niecodziennej rywalizacji okazała się uczennica tej samej placówki – Sandra Olszewska. Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Polski Związek Motorowy, natomiast partnerami partnerami przedsięwzięcia: Policja, Kuratorium Oświaty, a także WORD-y w Białymstoku, Łomży i Suwałkach. Niniejsza inicjatywa wpisuje się także w projekt Komendy Głównej Policji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Praca w Policji