KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Nietrzeźwi kierujący w powiecie suwalskim

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie powiatu 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To wynik policyjnych kontroli z minionej doby. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

 2. Zwycięzcy BRD w gminie Szypliszki

  Uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Kaletniku – to zwycięzcy gminnych eliminacji „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym” .

 3. Przypominamy o odblaskach

  Suwalscy policjanci nadal prowadzą działania informacyjno – edukacyjne o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi, rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego, informują o tych zmianach, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 4. Zwycięzcy gminnego BRD

  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Poddubówku oraz Gimnazjum w Przebrodzie, to zwycięzcy gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 5. Nietrzeźwi kierujący w Suwałkach

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie powiatu 6 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. Wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy stracili prawa jazdy, a ich postępowaniem zajmie się teraz są

 6. Pamiętajmy o odblaskach

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o zmianach, jak też bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane