KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Zwycięscy BRD

  Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kaletniku– to zwycięzcy powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 2. Działania "PRĘDKOŚĆ"

  48 ukaranych mandatami kierowców i blisko 70 skontrolowanych pojazdów, to wynik akcji suwalskiej drogówki przeprowadzonej wczoraj.

 3. Promujmy modę na bezpieczeństwo!

  Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach kolejny raz przypominali o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o zmianach przepisów, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 4. Nietrzeźwi kierujący w Suwałkach

  Suwalscy policjanci zatrzymali na terenie miasta 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. To wynik policyjnych kontroli z wielkanocnego weekendu. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd. 

 5. Wypadek na rondzie Dubowo-Płociczno

  Kierujący passatem najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i zderzył się z samochodem ciężarowym. Poszkodowany pasażer trafił do szpitala. Teraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci

 6. Bezpieczniej z odblaskami

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przeprowadzili dziś rano kolejne działania przypominające pieszym o obowiązku noszenia odblasków. Mundurowi wręczali napotkanym pieszym opaski odblaskowe i informowali o zagrożeniu płynącym z faktu „bycia niewidocznym”.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane