KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. Potrąciła 75- latka na przejściu dla pieszych i ... odjechała

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują sprawcy i świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 13 października 2017 roku, kilka minut po godzinie 10-ej, na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego, Konopnickiej w Suwałkach.

 2. Działania ,,Prędkość” w Suwałkach

  Policjanci z suwalskiej "drogówki" przeprowadzili działania „Prędkość”. Była to kolejna edycja cyklicznie powtarzanej akcji, ukierunkowanej na ujawnianie kierowców łamiących w tym zakresie przepisy ruchu drogowego.

 3. DZIAŁANIA „TRUCK & BUS” NA SUWALSKICH DROGACH

  Policjanci z suwalskiej drogówki, w ramach realizowanych działań pn. "Truck & Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze sprawdzali m.in. trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz prędkość, z jaką poruszają się po drogach.

 4. Działania "Błysk".

  Widziałeś policjantów przy przejściach dla pieszych? Jeśli tak, to pewnie zastanawiałeś się dlaczego tam stoją?!

 5. Spowodowali kolizje po alkoholu – zostali zatrzymani

  Suwalscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich, mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uszkodził osiedlową altanę. Drugi natomiast jechał audi, mając blisko 2,2 promila alkoholu i uderzył w drzewo. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierujących zajmie się sąd.

 6. Policjant zawsze na służbie

  Suwalski mundurowy udowodnił, że policjantem jest się zawsze, nawet w czasie wolnym od służby. Funkcjonariusz zatrzymał podejrzewanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, po tym jak 42-latek spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymanie "elektronicznego" włamywacza

  Uwaga kierowcy! Złodzieje i włamywacze coraz częściej nie używają łamaków do zamków i nie wybijają szyb, żeby otworzyć samochód. Dezaktywują alarmy specjalnym urządzeniem elektronicznym, przypominającym z wyglądu samochodowy pilot. Przekonał się o tym właściciel hyundai-a. Tym razem złodziej nie zdążył nic ukraść. Został zatrzymany przez suwalskich policjantów, gdy po dezaktywacji elektronicznego zabezpieczenia otworzył drzwi samochodu

 2. Nowy Komendant Miejski Policji w Suwałkach

  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku Pan nadinspektor Daniel Kołnierowicz wręczyli Panu podinspektorowi Adamowi Miezianko rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach.

 3. Suwalska Policja z pomocą osobom starszym

  W Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach podpisany został List Intencyjny w sprawie współpracy na rzecz realizacji programu profilaktycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pn. „poMOC a nie przeMOC”. Sygnatariusze porozumienia będą współdziałać na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie wobec osób starszych, schorowanych oraz z niepełnosprawnością.

 4. DZIAŁANIA „TRUCK & BUS” NA SUWALSKICH DROGACH

  Policjanci z suwalskiej drogówki, w ramach realizowanych działań pn. "Truck & Bus", kontrolowali autobusy, pojazdy ciężarowe oraz dostawcze. Funkcjonariusze sprawdzali m.in. trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz prędkość, z jaką poruszają się po drogach.

 5. Uczniowie z suwalskiej piątki z wizytą u policjantów

  Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w suwalskiej komendzie Policji dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5. Najmłodsi zobaczyli przyjazny pokój przesłuchań, obejrzeli radiowóz oraz pokaz umiejętności psów służbowych.

Praca w Policji