KMP Suwałki

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Weekend na suwalskich drogach

  Dwa wypadki drogowe i dziewięciu kierujących pod wpływem alkoholu, to bilans weekendu na suwalskich drogach. Od ubiegłej soboty policjanci z Suwałk wzywani byli też do dziesięciu kolizji.

 2. Nietrzeźwi za kierownicą w Suwałkach

  Suwalscy policjanci zatrzymali w miniony weekend dwóch kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę pod wpływem alkoholu. Mężczyznom zatrzymano prawa jazdy, a ich dalszym losem zajmie się sąd.

 3. Kolejne działania Trzeźwość w Suwałkach

  Suwalscy policjanci, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą „Trzeźwość”. Skontrolowali trzeźwość ponad 900 kierujących. Okazało się, że trzech z nich jechało pod wpływem alkoholu. Ta ogólnopolska inicjatywa skierowana jest przeciwko pijanym kierowcom, a także ma przeciwdziałać społecznemu przyzwoleniu na „ jazdę na podwójnym gazie”.

 4. Nietrzeźwi kierujący

  Suwalscy policjanci zatrzymali kolejnych amatorów jazdy „na podwójnym gazie”. Teraz postępowaniem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów, a także obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. złotych.

 5. Działania Trzeźwość w Suwałkach

  Suwalscy policjanci, w ramach ogólnopolskiej kampanii „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”, przeprowadzili wczoraj działania pod nazwą „Trzeźwość”. Skontrolowali trzeźwość ponad 560 kierujących. Okazało się, że czterech z nich jechało na „podwójnym gazie”. Ta ogólnopolska inicjatywa skierowana jest przeciwko pijanym kierowcom, a także ma przeciwdziałać społecznemu przyzwoleniu na „ jazdę na podwójnym gazie”.

 6. Poszukujemy świadków wypadku

  Suwalscy policjanci szukają świadków wypadku, w wyniku którego 27- letnia pasażerka forda mustanga straciła życie, a 51- letni ob. Litwy doznał obrażeń ciała.

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane