KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. O bezpieczeństwie z najmłodszymi

  Suwalscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i poprzez zabawę uczyli najmłodszych prawidłowego postępowania.

 2. „Widoczny = Bezpieczny”

  Dni stają się coraz krótsze, a warunki drogowe coraz gorsze. Dlatego też suwalscy policjanci, dbając o bezpieczeństwo na drogach, przeprowadzili kolejne działania. Mundurowi przypominali pieszym o konieczności noszenia elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym w porze wieczorowo- nocnej, a kierowcom- o zachowaniu szczególniej ostrożności.

 3. Działania „Błysk” na suwalskich drogach

  W trosce o bezpieczeństwo pieszych suwalscy policjanci przeprowadzili dzisiaj na terenie miasta działania „Błysk”. Mają one na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 4. "Autochodzik” w przedszkolu

  Suwalscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi uczą dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa, szczególnie w czasie poruszania się po drogach.

 5. Bądź widoczny - noś odblaski!

  Suwalscy policjanci przeprowadzili kolejne działania ukierunkowane na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mundurowi przypominali pieszym o konieczności noszenia odblasków poza obszarem zabudowanym w porze wieczorowo-nocnej, a kierowcom o zachowaniu szczególniej ostrożności.

 6. Pijany kierowca zatrzymany dzięki rozsądnej reakcji 19- latka

  Policjanci zatrzymali 63- latka, który miał prawie 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie udaremniono dalszą podróż, dzięki rozsądnej reakcji mieszkańca Suwałk, który zareagował na niebezpieczne zachowanie kierującego bmw i wezwał Policję. Jadący „na podwójnym gazie” za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie będzie teraz tłumaczył się przed sądem.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Nie każdy ma swój DOM

Najczęściej czytane