KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia
116111

Ruch drogowy

 1. Międzynarodowe szkolenie policjantów ruchu drogowego

  W dniach 13- 15 listopada 2017 roku Departament Policji Litewskiej i Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku oraz Policja łotewska, estońska, szwedzka i fińska zorganizowały w Miarijampolu na Litwie szkolenie z zakresu wykonywania wspólnych patroli polsko- litewskich z udziałem funkcjonariuszy Policji obu krajów.

 2. Odblaskowe przedszkolaki w komendzie

  Suwalscy policjanci chętnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w komendzie Policji pięciolatki z Przedszkola nr 7 w Suwałkach. Najmłodsi obejrzeli radiowóz, pokaz tresury i posłuszeństwa psa służbowego. Była to również doskonała okazja do przypomnienia dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania.

 3. Nadleśnictwo Suwałki przekazało policjantom odblaski

  Nadleśniczy Wojciech Rodak przekazał na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach podinspektora Adama Miezianko ponad tysiąc odblasków, które trafią do mieszkańców powiatu suwalskiego. Tego typu wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa służą ratowaniu ludzkiego życia.

 4. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo w czasie Wszystkich Świętych

  Od piątku trwa ogólnopolska akcja „Znicz 2017”. Każdego dnia, już od wczesnych godzin rannych, suwalscy policjanci dbają, by każdy mógł bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich.

 5. Policyjna akcja "Znicz 2017" w Suwałkach

  Wczoraj rozpoczęła się policyjna akcja „Znicz 2017”. Jak co roku policjanci czuwają nad bezpieczeństwem tych, którzy wybierają się w podróż, by odwiedzić groby swoich najbliższych. Już od rana 40 policjantów służy pomocą, czy to kierując ruchem drogowym, czy po prostu – udzielając informacji. Podczas działań funkcjonariusze sprawdzają m.in. trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz prędkość z jaką poruszają się po drogach. Apelujemy o bezpieczną, odpowiedzialną i ostrożną jazdę. Pieszym przypominamy o obowiązku noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym.

 6. Bezpieczeństwo na drodze zależy od Ciebie

  Wszystkich Świętych przed nami. To czas, w którym znacznie zwiększy się ruch na drogach w całym kraju. Zachowaj ostrożność! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych!

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. KONTRABANDA W MIESZKANIU 59-LATKI

  Ponad 2 tysiące paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli suwalscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno - Skarbowego. Nielegalny towar znajdował się w jednym z mieszkań na terenie gminy Raczki. Teraz 59-letnia właścicielka kontrabandy za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 2. Odblaskowe przedszkolaki w komendzie

  Suwalscy policjanci chętnie spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w komendzie Policji pięciolatki z Przedszkola nr 7 w Suwałkach. Najmłodsi obejrzeli radiowóz, pokaz tresury i posłuszeństwa psa służbowego. Była to również doskonała okazja do przypomnienia dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania.

 3. Zatrzymani za posiadanie znacznej ilości narkotyków

  Suwalscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w mieszkaniu posiadali znaczną ilość narkotyków, a jeden z nich dodatkowo uprawiał w szafie zabronione prawem konopie. 24 latek i jego o 4 lata młodszy współlokator usłyszeli już zarzuty. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

 4. Europejski Dzień Seniora z suwalską Policją

  Dzisiaj suwalscy profilaktycy zorganizowali stoisko prewencyjne podczas obchodów Europejskiego Dnia Seniora. Inicjatywa wpisywała się w działania programu Komendy Wojewódzkiej Policji "poMOC a nie przeMOC" oraz promocji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 5. Poszukiwani listami gończymi zatrzymani przez suwalskich policjantów

  Suwalscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości chcieli uniknąć kary za kradzież, alimenty oraz przestępstwa skarbowe.

Praca w Policji