KMP Suwałki

Aktualności

Blok KWP

Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia

Ruch drogowy

 1. Suwalscy policjanci przypominają o obowiązkowych odblaskach

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominają o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówią o zmianach przepisów, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 2. "Autochodzik” w Akademii Dzieci Ciekawych Świata

  Suwalscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi rozmawiają z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i poprzez zabawę uczą najmłodszych prawidłowego postępowania.

 3. O bezpiecznej drodze do szkoły w Poddubówku

  Przedstawiciele suwalskiej Policji kontynuują spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Poddubówku.

 4. O bezpiecznej drodzie w Przedszkolu nr 3 w Suwałkach

  Przedstawiciele suwalskiej Policji kontynuują spotkania w szkołach i przedszkolach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Tym razem spotkali się z dziećmi z Przedszkola Nr 3 w Suwałkach.

 5. Europejski dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach w Suwałkach.

  Kolejne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z KMP w Suwałkach. Akcję zorganizowano w ramach obchodów, przypadających 21 września, Europejskiego Dnia Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach.

 6. Policjantka z Rutki Tartak, w czasie wolnym od służby, uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy.

  Zatrzymany przez policjantkę, w czasie wolnym od służby, nietrzeźwy kierujący miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu. W takim stanie jechał motorowerem. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Już od najbliższego piątku „Mapa” dostępna będzie na stronach internetowych podlaskiej Policji.

 2. Uczniowie z wizytą u policjantów w Rutce Tartak

  Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli uczniów w Posterunku Policji w Rutce Tartak. Najmłodsi zwiedzili budynek oraz obejrzeli policyjny sprzęt służbowy. Była to również doskonała okazja do przypomnienia dzieciom o zasadach bezpiecznego zachowania.

 3. „Bezpieczna droga do szkoły” i spotkanie z dzielnicowym

  Suwalscy policjanci odwiedzili zerówkę w Szkole Podstawowej nr 2 w Suwałkach, aby porozmawiać o bezpieczeństwie. Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”

 4. Suwalscy policjanci przypominają o obowiązkowych odblaskach

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominają o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówią o zmianach przepisów, jak też o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 5. „ Bądź ostrożny w lesie i Internecie i nie daj zagubić się”

  Na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Suwałkach, przedstawiciele Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzięli udział w panelu edukacyjnym dotyczącym bezpieczeństwa osób nieletnich pn „ Bądź ostrożny w lesie i Internecie i nie daj zagubić się” .