KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Potrącenie na przejściu dla pieszych

  Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 27-letniej kobiety. Piesza trafiła do szpitala. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

 2. Jechała bez uprawnień

  Nietrzeźwa kierująca, nie posiadająca uprawnień do kierowania, straciła panowanie nad pojazdem, po czym wjechała do przydrożnego rowu, gdzie pojazd przewrócił się. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

 3. Surowsze kary dla piratów drogowych i pijanych kierowców

  Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infrastruktury i Rozwoju.

 4. Zmiany w przepisach ruchu drogowego – policjanci informują!

  Od 15 maja i od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 5. Przypominamy o odblaskach

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przeprowadzili działania informacyjno – edukacyjne, przypominając o zmianie przepisów, dotyczących obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi rozdając odblaski uczestnikom ruchu drogowego mówili o tych zmianach i o bezpieczeństwie pieszych poza terenem zabudowanym.

 6. Zmiany w przepisach ruchu drogowego !

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach informują kierowców o zmianie przepisów, które wejdą w życie od 18 maja 2015 roku. Mundurowi apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami i przestrzeganie ich.

PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa

Najczęściej czytane