KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Mapa zagrożeń
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Moja Komenda
Niebieska linia
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. Dzień Babci i Dziadka z suwalską Policją

  W związku ze zbliżającymi się obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka profilaktycy oraz dzielnicowi suwalskiej Policji spotykali się z seniorami w miejskich placówkach oświatowych.

 2. Nowy radiowóz w suwalskiej komendzie

  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński przekazał dzisiaj suwalskim policjantom nowy pojazd służbowy. Radiowóz na co dzień będzie wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego.

 3. Autokary do kontroli

  W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci podejmują działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci wypoczywających w czasie ferii. Dużą uwagę mundurowi zwracają na kontrolę autokarów i kierowców, wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

 4. Działania ,,Prędkość” w Suwałkach

  Policjanci z suwalskiej "drogówki" przeprowadzili działania „Prędkość”. Była to kolejna edycja cyklicznie powtarzanej akcji, ukierunkowanej na ujawnianie kierowców łamiących w tym zakresie przepisy ruchu drogowego.

 5. Przedświąteczna wizyta przedszkolaków

  Przedszkolaki z "Chatki Puchatka" złożyły dzisiaj przedświąteczną wizytę policjantom Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Były życzenia i piękna laurka.

 6. "Dzień odblasków 2017" w Suwałkach

  Wczoraj na terenie całego kraju, po raz kolejny, przeprowadzony został „Dzień Odblasków”. Do ogólnopolskich działań włączyli się także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego suwalskiej komendy Policji, którzy sukcesywnie propagują bezpieczeństwo na drogach naszego miasta i powiatu.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Nowy radiowóz w suwalskiej komendzie

  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński przekazał dzisiaj suwalskim policjantom nowy pojazd służbowy. Radiowóz na co dzień będzie wykorzystywany w służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego.

 2. Suwalscy policjanci podsumowali miniony rok

  W Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyła się odprawa roczna, podsumowująca stan bezpieczeństwa na terenie powiatu suwalskiego oraz efekty pracy funkcjonariuszy w 2017 roku. W spotkaniu uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński oraz Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz.

 3. Policyjny pies wytropił włamywacza

  Suwalscy policjanci zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do budynku stacji paliw. W miejscu zamieszkania 48- latka zatrzymali też mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 48-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał, a jego poszukiwany kompan trafił do Aresztu Śledczego.

 4. Z myślą o bezpiecznych feriach na Suwalszczyźnie

  W trosce o bezpieczeństwo, w trakcie zbliżających się ferii zimowych, przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zaprosili do wspólnych działań przedstawicieli służb i instytucji współpracujących na rzecz bezpieczeństwa.

 5. 26-latka aresztowana za uporczywe nękanie sąsiadów

  Policjanci z Suwałk zatrzymali 26-latkę podejrzaną o uporczywie nękanie swoich sąsiadów. Kobieta usłyszała już zarzuty . Wczoraj została tymczasowo aresztowana. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Praca w Policji