KMP Suwałki

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

Punkty zgłoszenia autokaru do kontroli
Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Nie każdy ma swój DOM

Najczęściej czytane

 1. Podsumowanie Studenckich Punktów Interwencyjnych

  Dzisiaj Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach odbyło się uroczyste podsumowanie działań pn „Studenckie Punkty Interwencyjne”, w ramach programu „Nie bądźmy obojętni’’ , których celem była pomoc osobom bezdomnym, nieporadnym ze względu na wiek, stan zdrowia oraz samotność.

 2. Trzy wypadki w jedną środę

  Wczoraj na Suwalszczyźnie doszło do trzech wypadków drogowych. Zginął 45- letni mężczyzna, a trzy inne osoby zostały odtransportowane do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadków wyjaśniają suwalscy policjanci.

 3. Zwycięzcy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kaletniku oraz Zespołu Szkół nr 10 w Suwałkach to zwycięzcy powiatowych i miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 4. "Jestem bezpieczny" z Policją

  Przedstawiciele suwalskiej Policji zasiedli w jury X Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy Przedszkolaka "Jestem bezpieczny", zorganizowanego przez Przedszkole nr 2 w Suwałkach. Ideą przedsięwzięcia było popularyzowanie zasad bezpiecznego zachowania się zarówno na drodze, jak również w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.

 5. Regulamin konkursu "Prosto ze szkoły"

  Komendant Miejski Policji w Suwałkach, Prezydent Miasta Suwałki oraz Starosta Suwalski serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli do udziału w VII edycji konkursu filmowego „Prosto ze szkoły”.