Gala finałowa Turnieju Strzeleckiego

Data publikacji 13.02.2015

Komendant Miejski Policji wspólnie z Prezydentem Miasta Suwałk, Dyrektorem Delegatury Kuratorium Oświaty w Suwałkach i Prezesem LOK wręczyli puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Wczoraj zakończono VII Turniej strzelecki Ferie Zimowe 2015 r.

Gimnazjaliści, licealiści oraz studenci rywalizowali między sobą podczas VII Turnieju strzeleckiego Ferie Zimowe 2015 r. Zdrowa sportowa rywalizacja wyłoniła zdobywców miejsc medalowych na podium. Wczoraj w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3 odbyła się gala finałowa Turnieju Strzeleckiego. W klasyfikacji generalnej szkół gimnazjalnych I miejsce zajęło Gimnazjum nr 3 w Suwałkach. Natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zajął Zakład Doskonalenia Zawodowego w Suwałkach.  W klasyfikacji generalnej szkół wyższych I miejsce zajęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach. Wręczono również medale w konkurencjach strzeleckich indywidualnych, zarówno chłopców jak i dziewcząt.

W podsumowaniu organizatorzy podziękowali uczestnikom konkursu za tak liczne uczestnictwo i osobiste zaangażowanie, pomimo trwających ferii. Pogratulowali również finalistom, życząc im osiągnięcia coraz lepszych wyników.

Organizatorami Turnieju Strzeleckiego byli : Urząd Miejski w Suwałkach, Delegatura Kuratorium Oświaty w Suwałkach; Komenda Miejska Policji w Suwałkach, Zarząd Rejonowy LOK w Suwałkach, Zarząd Klubu Strzeleckiego LOK ,,Wigry” w Suwałkach.