Zachęcamy do wstąpienia w szeregi POLICJI ! - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi POLICJI !

Data publikacji 18.04.2018

Suwalscy stróże prawa zachęcali wczoraj do wstąpienia w szeregi Policji. Okazją było spotkanie w Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach. Zapoznano młodzież z poszczególnymi etapami postępowania kwalifikacyjnego do służby.

Policjanci oraz pracownicy kadr Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach spotkali się wczoraj z uczniami w Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach. Zebrani zainteresowani pracą w strukturach Policji mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat procedur związanych z przyjęciem do służby.  Chętni mieli okazję, by osobiście dowiedzieć się od policjantów o warunkach pracy i rekrutacji. Kadrowiec  informował, gdzie  należy złożyć stosowne dokumenty, aby ubiegać się o pracę w Policji. Zaprezentowano  również multimedialną prezentację na temat poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby.

Przypominamy, że o przyjęcie do Policji może ubiegać się osoba posiadająca obywatelstwo polskie, posiadająca nieposzlakowaną opinię, niekaralna i korzystająca z pełni praw publicznych oraz posiadająca co najmniej średnie wykształcenie. Zachęcamy do wstąpienia w nasze szeregi!