Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwych kierujących

Data publikacji 11.06.2018

Suwalscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się na prowadzenie samochodów będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz dalszym ich losem zajmie się sąd. Mundurowi apelują o rozwagę na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Suwalscy policjanci zatrzymali w miniony wekend dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszego z nich funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej w miniony piątek, na terenie gminy Filipów. Jak się okazało mężczyzna kierował motorowerem mając 4 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, miał on orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Z kolei drugi z nieodpowiedzialnych kierujących wpadł w ręce mundurowych w niedzielę wieczorem, na terenie Suwałk. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem kierowców zajmie się sąd.

Apelujemy o rozwagę na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierowca to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia.