Spotkanie z młodzieżą w Starym Folwarku - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie z młodzieżą w Starym Folwarku

Data publikacji 08.08.2018

Przedstawiciele Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suwałkach, kontynuują spotkania z młodymi ludźmi odpoczywającymi na terenie powiatu suwalskiego.

Funkcjonariusz Ruchu Drogowego i profilaktyk Wydziału Prewencji KMP w Suwałkach wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Suwałkach odwiedzili młodzież odpoczywającą w Starym Folwarku. Podczas spotkania prowadzonego w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" oraz programu profilaktycznego "Wakacyjne Pogotowie Bezpieczeństwa" rozmawiano o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku.
Prelegenci podkreślali, jak ważne jest rozsądne korzystanie z akwenów, zarówno w trakcie kąpieli wodnych, jak też podczas uprawiania sportów wodnych.
Nie zabrakło też informacji o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach (przypomniano o obowiązku noszenia elementów odblaskowych), czy rad dotyczących bezpiecznego podróżowania.  
A wszystko po to, żeby wakacje były bezpieczne.