Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych w Suwałkach - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych w Suwałkach

Data publikacji 19.11.2018

Suwalscy policjanci włączyli się w obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, które stanowią wyraz pamięci o wszystkich poszkodowanych w wypadkach oraz ich najbliższych. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego, podczas prowadzonych kontroli drogowych, rozdawali kierowcom ulotki profilaktyczne oraz apelowali o rozsądek i rozwagę na drodze.

Suwalscy policjanci włączyli się w obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, który w tym roku przypadł na dzień 18 listopada. Funkcjonariusze ruchu drogowego, wczoraj, od wczesnych godzin rannych prowadzili wzmożone kontrole prędkości, nadzorowali okolice przejść dla pieszych, rozmawiali z uczestnikami ruchu drogowego o skutkach wypadków drogowych, rozdając broszury informacyjne, apelując przy tym o ostrożność na drodze i zdrowy rozsądek.

Suwalscy policjanci podczas przeprowadzanych kontroli drogowych, zwracali również uwagę kierowców na potrzebę bezpiecznej i ostrożnej jazdy oraz na fakt, że bezpieczeństwo na drogach zależy od każdego z nas.

Pamiętajmy - bezpieczeństwo na drodze, to nasza wspólna sprawa!