DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA NĘKANIE SĄSIADÓW - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA NĘKANIE SĄSIADÓW

Data publikacji 02.03.2020

Suwalscy policjanci zatrzymali 29-latkę podejrzaną o uporczywe nękanie swoich sąsiadów. Kobieta wysyłała im liczne listy, wrzucała na ich posesję różnego rodzaju przedmioty. W piątek, podejrzana usłyszała dwa zarzuty. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

W czwartek, suwalscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o stalking. Z ustaleń mundurowych wynikało, że pokrzywdzeni byli nękani przez swoją sąsiadkę już od kilku miesięcy. Kobieta przez niemal pół roku wysyłała do swoich sąsiadów liczne listy, których treść wzbudzała w nich poczucie zagrożenia, a od początku lutego zaczęła wrzucać na ich posesję różnego rodzaju przedmioty. Zaniepokojeni mieszkańcy Suwałk zaalarmowali o sytuacji policjantów, którzy zatrzymali kobietę. W piątek 29-latka usłyszała dwa zarzuty, a decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Zgodnie z kodeksem karnym za uporczywe nękanie innej osoby, które wzbudza w niej poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

  • Policjanci doprowadzają zatrzymaną
  • Policjanci doprowadzają zatrzymaną
  • Policjanci doprowadzają zatrzymaną