POSZUKIWANI – ZATRZYMANI - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POSZUKIWANI – ZATRZYMANI

Data publikacji 05.03.2020

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich najbliższe dwa lata spędzi w zakładzie karnym za przestępstwa narkotykowe. Policyjni poszukiwacze podkreślają, że w ich służbie potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość. Niektóre efekty ich pracy przychodzą szybko, na inne muszą czekać dłużej, ale prędzej czy później poszukiwani trafiają w ręce mundurowych.

Policjanci praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc przebywania osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Tylko wczoraj na terenie Suwałk, mundurowi zatrzymali trzy takie osoby. Mężczyźni poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce suwalskich kryminalnych wpadł 33–letni mieszkaniec Suwałk. Mężczyzna poszukiwany był za przestępstwa narkotykowe. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 2 lata. Kolejnym zatrzymanym był 41–letni suwalczanin. Mężczyzna poszukiwany był za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Ostatnia osoba z zatrzymanych to 49-latek, poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.

Policyjni poszukiwacze podkreślają, że w ich służbie potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość. Niektóre efekty ich pracy przychodzą szybko, na inne muszą czekać dłużej, ale prędzej czy później poszukiwani trafiają w ręce mundurowych.