POSZUKIWANI – ZATRZYMANI - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

POSZUKIWANI – ZATRZYMANI

Data publikacji 25.06.2020

Suwalscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Jeden z nich najbliższe trzy lata spędzi w zakładzie karnym za pobicie, narkotyki i kradzieże. Policyjni poszukiwacze podkreślają, że w ich służbie potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość. Niektóre efekty ich pracy przychodzą szybko, na inne muszą czekać dłużej, ale prędzej czy później poszukiwani trafiają w ręce mundurowych.

Policjanci praktycznie codziennie zajmują się ustalaniem miejsc przebywania osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Tylko wczoraj na terenie Suwałk, mundurowi zatrzymali trzy takie osoby. Mężczyźni poszukiwani byli przez wymiar sprawiedliwości. Jako pierwszy w ręce suwalskich kryminalnych wpadł 36–letni mieszkaniec powiatu suwalskiego. Mężczyzna poszukiwany był za fałszerstwo. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 3 miesiące. Kolejnym zatrzymanym był 29–letni suwalczanin. Mężczyzna poszukiwany był za udział w pobiciu z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, narkotyki  i kradzieże. Ma do odbycia karę trzech lat pozbawienia wolności. Ostatnia osoba z zatrzymanych to 36-latek, poszukiwany do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.

Policyjni poszukiwacze podkreślają, że w ich służbie potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość. Niektóre efekty ich pracy przychodzą szybko, na inne muszą czekać dłużej, ale prędzej czy później poszukiwani trafiają w ręce mundurowych.