KMP Suwałki

Blok KWP

Kontrola autobusu
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń
przemoc
Zagrożenia zimowe
Konkurs ,,Zostań dzielnicowym Frankiem"
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo” w Suwałkach

  ,,Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”, to ogólnopolska kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie pojazdów. Również w Suwałkach, w ramach akcji, można sprawdzić oświetlenie swojego samochodu. Bezpłatną kontrolę świateł prowadzą diagności w SICAR Miachał Racis, przy ul. Filipowskiej 31 w Suwałkach.

 2. Nietrzeźwy kierujący zatrzymany

  Nietrzeźwego sprawcę kolizji zatrzymali wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki. 36-letni kierowca volkswagena uderzył w latarnię i odjechał. Okazało się, że miał on 2,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

 3. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo ,,Niechronionych Uczestników Ruchu Drogowego”

  Policjanci z suwalskiej "drogówki" przeprowadzają dziś na drogach powiatu działania pn. „Niechroniony Uczestnik Ruchu Drogowego”. Patrole pojawiły się w miejscach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

 4. Kontrola autokarów przed letnimi wyjazdami

  Ostatni tydzień czerwca, a także najbliższe dwa miesiące wakacji to wzmożony okres wyjazdów dzieci i młodzieży. Podobnie, jak w poprzednich latach, policjanci z suwalskiej policji kontrolują autokary oraz pojazdy przewożące dzieci i młodzież.

 5. Działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj działania pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Czynności te ukierunkowane są na zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz wypracowanie właściwych zachowań tych uczestników na drogach.

 6. Bezpieczna "ósemka"

  Suwalscy policjanci prowadzą dzisiaj, od wczesnych godzin rannych, działania pod nazwą „Bezpieczna ósemka”. Celem akcji jest zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych na drodze krajowej nr 8.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Dzielnicowy zawsze na służbie

  Dzielnicowy z Suwałk udowodnił, że policjantem jest się przez całą dobę. Dzielnicowy będąc na wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego listem gończym. 33-letni mężczyzna trafił do aresztu.

 2. Przedświąteczna akcja suwalskich policjantów

  Policjanci i pracownicy suwalskiej komendy, kolejny już raz, włączyli się w ogólnopolskie akcje przedświątecznej pomocy. Zorganizowali zbiórkę żywności oraz środków czystości i zabawek, przygotowując prezenty kombatantom, Sybirakom oraz Łagiernikom i Żołnierzom Armii Krajowej z Białorusi i Litwy, ale także potrzebującym rodzinom z okolic Krzemieńca i dzieciom z Domów Dziecka im. Janusza Korczaka w Krasnem.

 3. Pijany kierowca spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

  Suwalscy policjanci zatrzymali 22-latka, który spowodował kolizję i oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że był kompletnie pijany. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

 4. Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

  Suwalscy policjanci zatrzymali wczoraj dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich miał ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie, natomiast drugi ponad 0,9. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

 5. PROMOCJA ZAWODU POLICJANTA W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH W SUWAŁKACH

  Przedstawiciele suwalskiej Policji spotykają się z młodymi ludźmi, przybliżając im zawód policjanta i promując służbę w Policji. Tym razem rozmawiali z młodzieżą w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach.