KMP Suwałki

Blok KWP

kontrola autobusów
Konkurs - Portret Podlaskiej Policji
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
Mapa zagrożeń
przemoc
Zagrożenia zimowe
Odblaski
Dając mi pieniądze uczysz mnie żebractwa
Dopalacze.
Dopalacze
STOP Agresji Drogowej
Przemoc w rodzinie
Kieruj się rozsądkiem
112
Niebieska linia
Moja Komenda
116111
Komunikacja z osobami z dysfunkcją słuchu

Ruch drogowy

 1. POLICYJNE DZIAŁANIA PN. „TELEFONY”

  Suwalscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, oprócz standardowego reagowania na przestępstwa i wykroczenia, zwracali szczególną uwagę na kierowców, którzy łamali przepisy w zakresie używania telefonów komórkowych podczas jazdy. 7 kierowców odpowie za to wykroczenie.

 2. NIETRZEŹWA KIERUJĄCA SPOWODOWAŁA KOLIZJĘ

  Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny nietrzeźwej kierującej, która uderzyła pojazdem w budynek. 24-latka wsiadła za kierownicę mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

 3. Ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"

  Dzisiaj, 12 września 2019 roku, policjanci ruchu drogowego przeprowadzają ogólnopolskie działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Celem tej akcji jest zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w których uczestniczą piesi i rowerzyści.

 4. ,,BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY" W AKADEMII DZIECI CIEKAWYCH ŚWIATA

  Suwalscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły”. Mundurowi rozmawiają z dziećmi o zasadach bezpiecznego zachowania się na drodze i poprzez zabawę uczą najmłodszych prawidłowego postępowania.

 5. Bezpieczna droga do szkoły w Starym Folwarku

  Profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominają najmłodszym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wczoraj odwiedzili uczniów w Starym Folwarku.

 6. Kaskadowy pomiar prędkości – ogólnopolskie działania Policji

  7 września 2019 roku policjanci ruchu drogowego przeprowadzą ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”, polegający na prowadzeniu kontroli na tej samej drodze, w tym samym czasie, ale w różnych miejscach przez patrole ustawione kolejno po sobie na często niezbyt długim odcinku drogi. Mimo, że nadrzędnym celem działań będzie egzekwowanie od kierujących przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Rowery
PAT
Przyjazna policja
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

Najczęściej czytane

 1. Podziękowanie bukietem kwiatów

  Podziękowania to jedne z najprzyjemniejszych momentów w naszej trudnej służbie, gdy pokrzywdzeni lub uczestnicy zdarzeń dostrzegają nasze zaangażowanie i empatyczne podejście do każdego człowieka, mówią zgodnie policjanci. W tym tygodniu na ręce dzielnicowej wpłynął bukiet kwiatów, podziękowanie od jednej z rodzin, której pomogła policjantka.

 2. Zmodernizowano budynek suwalskiej Policji

  Przekazano do użytku suwalskim policjantom i pracownikom Policji budynek administracyjny i warsztatowy stacji obsługi pojazdów, przy ulicy Przytorowej w Suwałkach. Wartość kosztorysowa inwestycji wynosi ponad 7 milionów złotych. Współfinansowana była ze środków unijnych.

 3. "KAMPANIA NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA OSÓB STARSZYCH" W SUWAŁKACH

  Problem zaginięć osób w podeszłym wieku, przemoc domowa wobec osób starszych, schorowanych i niepełnosprawnych to istotne kwestie bezpieczeństwa społecznego. Edukacja i rozpowszechnianie informacji o problemach związanych z bezpieczeństwem seniorów ma priorytetowe znaczenie w przeciwdziałaniu takim zdarzeniom.

 4. Posiadali narkotyki – zostali zatrzymani

  Suwalscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że znalezione narkotyki to amfetamina i marihuana. Teraz dalszym losem 20 i 25-latka zajmie się sąd.

 5. Bezpieczna droga do szkoły w Starym Folwarku

  Profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach przypominają najmłodszym uczniom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Wczoraj odwiedzili uczniów w Starym Folwarku.