"Trzeźwa sobota” na Suwalszczyźnie - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Trzeźwa sobota” na Suwalszczyźnie

Data publikacji 25.02.2019

Ponad 200 kontroli stanu trzeźwości kierowców, to efekt działań suwalskich policjantów przeprowadzonych w sobotę. Wszyscy sprawdzeni kierowcy byli trzeźwi.

W sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Suwałkach szczególną uwagę zwracali na stan trzeźwości kierowców. Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości ponad 200 kierowców.

Głównym celem działań mundurowych było eliminowanie z ruchu osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu oraz ograniczenie liczby zdarzeń drogowych z ich udziałem. Wyniki przeprowadzonych kontroli wskazują, że prowadzona kampania profilaktyczna coraz częściej przynosi oczekiwany efekt. Tym razem wszyscy sprawdzeni przez drogówkę kierowcy byli trzeźwi. 

  • Policjanta w umundurowaniu służbowym, w białej czapce, sprawdza stan trzeźwości urządzeniem ALCOBLOW, kierującego samochodem osobowym koloru ciemnozielonego. Osoby siedzącej za kierownicą nie widać.
  • Policjanta w umundurowaniu służbowym, w białej czapce, sprawdza stan trzeźwości urządzeniem ALCOBLOW, kierującego samochodem osobowym koloru ciemnozielonego
  • Policjanta w umundurowaniu służbowym, w białej czapce, sprawdza stan trzeźwości urządzeniem ALCOBLOW, kierującego samochodem osobowym koloru bordowego. Za kierownicą pojazdu siedzi mężczyzna, którego twarzy nie widać i dmucha w urządzenie.