Zatrzymany poszukiwany ośmioma listami gończymi - Aktualności - KMP Suwałki

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany poszukiwany ośmioma listami gończymi

Data publikacji 25.10.2018

Suwalscy policjanci zatrzymali poszukiwanego ośmioma listami gończymi. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się pod łóżko. Teraz najbliższe lata spędzi w areszcie, gdzie będzie odsiadywał wyroki za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości.

Suwalscy mundurowi, tylko wczoraj, zatrzymali 4 poszukiwanych. Wśród osób, które wpadły w ręce policjantów był 25-latek poszukiwany ośmioma listami gończymi. Mężczyzna od dwóch lat ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje jakie zdobyli policjanci pozwoliły ustalić miejsce jego przebywania. Te ustalenia okazały się trafne. 25-latek ukrył się w jednym z pokoi pod łóżkiem. 25-latek trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe 4,5 roku, odsiadując wyroki między innymi za kradzieże i pobicia.

Funkcjonariusze także wczoraj zatrzymali 49, 53, 63-letnich mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacenie grzywien.  Codziennie ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości zajmują się policjanci wyspecjalizowani w sprawach poszukiwawczych.