Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nowy radiowóz w suwalskiej komendzie

Data publikacji 22.12.2017

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, któremu towarzyszył szef podlaskiej Policji nadinspektor Daniel Kołnierowicz spotkał się dzisiaj w Suwałkach z podległymi funkcjonariuszami. Były wyróżnienia oraz poświęcenie i przekazanie suwalskim policjantom nowego radiowozu.

Dzisiaj, na placu Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, w obecności Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, odbyło się przekazanie nowego radiowozu suwalskim policjantom. Tabor Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach wzbogacił się o pojazd marki Kia cee'd (1,6 Pb, 135 KM). Pieniądze na zakup auta pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji. Pan Minister, w asyście szefa podlaskiej Policji, przekazał policjantom ruchu drogowego kluczyki do nowego radiowozu. Podkreślił, że efektywne jego użytkowanie przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i powiatu suwalskiego.

Następnie Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński podziękował podlaskim mundurowym za wzorowe zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych oraz w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza, wręczył funkcjonariuszom wyróżnienia. Nagrody motywacyjne otrzymało dzisiaj łącznie ponad 40 policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, Komendy Powiatowej Policji w Augustowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Sejnach.

W trakcie uroczystości, zgromadzeni wysłuchali wystąpienia Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, który podziękował policjantom za ich efektywną służbę, a pracownikom cywilnym za wzorową pracę.

Głos zabrał również Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz, który w okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzył zebranym wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, a także spokojnych służb w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Powrót na górę strony