Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prędkość na Suwalszczyźnie pod kontrolą

Data publikacji 21.03.2022

104 ujawnionych wykroczeń, ponad 87 skontrolowanych pojazdów i 135 kontroli stanu trzeźwości. 1 osoba straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. To bilans piątkowych działań suwalskiej drogówki. Głównym ich celem było zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatu suwalskiego.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, w miniony piątek kontrolowali kierowców oraz ich pojazdy w wybranych punktach miasta i powiatu, zwłaszcza w miejscach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na przekraczanie dopuszczalnej prędkości, trzeźwość kierowców oraz stan techniczny pojazdów.
Policjanci skontrolowali w sumie 87 pojazdów. Ujawnili 104 wykroczenia, z czego 83 dotyczyły przekroczenia prędkości. Wśród nich była 1 osoba, która straciła prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. Do tej kontroli doszło na ulicy Utracie w Suwałkach. Kierowca audi jechał z prędkością 124 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość, aż o 54 kilometry na godzinę. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów.


 

  • Policjant ruchu drogowego
  • Policjant mierzy prędkość
  • Policjant ruchu drogowego
  • Policjant ruchu drogowego
  • Policjant kontroluje kierowcę
  • Policjant kontroluje kierowcę
Powrót na górę strony