Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

5 tysięcy złotych mandatu za kolizję w Rudnikach

Data publikacji 18.05.2022

Tym razem to kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Mężczyzna spowodował zagrożenie bezpieczeństwa na jednej z dróg w gminie Raczki. Mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i wylądował w polu.

Tym razem to kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu na drodze wojewódzkiej 655 w Rudnikach. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując. Mężczyzna po zdarzeniu trafił do szpitala.

Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierowcom,  pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają.

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

  • samochód po wypadku
  • samochód po wypadku
  • mandat karny
Powrót na górę strony