Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

NIETRZEŹWI KIEROWCY WYELIMINOWANI Z RUCHU

Data publikacji 21.11.2022

Suwalscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców. Niechlubnym rekordzistą okazał się 34-letni kierowca volkswagena. Badanie stanu trzeźwości wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Suwalscy policjanci zatrzymali 2 kierowców, którzy prowadzili na "podwójnym gazie". Pierwszy z nich został zatrzymany, po tym jak uszkodził inny pojazd na parkingu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 46-latek, siedzący za kierownicą audi, miał 2,8 promila alkoholu w organizmie. Drugi z nietrzeźwych kierujących został zatrzymany przez policjantów w gminie Raczki. Badanie alkomatem wykazało, że 34-latek kierujący volkswagenem miał 3 promile alkoholu w organizmie.

Obaj nieodpowiedzialni kierowcy stracili prawa jazdy, natomiast ich samochody zostały odholowane na parking. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony