Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani listami gończymi zgłosili się na komendę

Data publikacji 18.01.2023

Tylko wczoraj w ręce mundurowych wpadło 4 poszukiwanych. Dwóch z nich wiedząc, że szukają ich organy ścigania, sami zgłosili się na komendę. Jak się okazało byli poszukiwani listami gończymi. 32-latek za kradzież z włamaniem, a 36-latek za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Młodszy z nich spędzi w areszcie najbliższy rok i 2 miesiące.

Tylko wczoraj w ręce mundurowych wpadło 4 poszukiwanych. Pierwszy z nich to 36-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna sam zgłosił się do suwalskiej komendy. Mundurowi ustalili, że poszukiwany jest listem gończym przez warszawski sąd w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 90 dni.

Drugi z mężczyzn także był poszukiwany listem gończym. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Giżycka. Poszukiwany mężczyzna sam stawił sie w Zakładzie Karnym w Suwałkach. Wezwani na miejsce policjanci potwierdzili, że 32-latek jest poszukiwany za kradzież z włamaniem.Teraz najbliższe 14 miesięcy spędzi w więzieniu.

Dwaj pozostali mężczyźni w wieku 60 i 22 lat poszukiwani byli do odbycia kary 10 i 143 dni pozbawienia wolności za kradzieże.

Powrót na górę strony