Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na Turniej Strzelecki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach

Data publikacji 24.01.2023

W drugim tygodniu ferii zimowych suwalska Policja zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w Turnieju Strzeleckim. To już 12. edycja tego przedsięwzięcia, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz ze Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni Policyjnej KRYZA, Zarządem Wojewódzkim LOK w Białymstoku oraz Zarządem Klubu Strzeleckiego LOK ,,Wigry” w Suwałkach organizuje zawody strzeleckie o puchar puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Turniej odbędzie w dniach 2-3 lutego 2023 roku na terenie policyjnej strzelnicy przy ulicy Świerkowej 60. To już 12. edycja tego przedsięwzięcia, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Celem turnieju jest popularyzacja strzelectwa sportowego i ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Drużyny reprezentujące poszczególne szkoły oraz osoby indywidualne zmierzą się o puchary i dyplomy.

Wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Strzeleckim zapraszamy do zgłaszania się i zapoznania z regulaminem (w załączeniu). Zgłoszenia na zawody strzeleckie przyjmowane będą do 1 lutego 2023 roku zgłoszenia /Załącznik numer 1 na adres: Komenda Miejska Policji w Suwałkach, ulica Pułaskiego 26 lub w formie elektronicznej: zesp.kadr.kmp@suwalki.bk.policja.gov.pl

Chętnych zapraszamy

Pliki do pobrania

  • 24.5 KB
    Regulamin turnieju strzeleckiego
  • 27 KB
    Karta zgłoszeniowa
  • 9.76 KB
    Zgoda rodziców/opiekunów
Powrót na górę strony