Aktualności

Kolejni poszukiwani zatrzymani przez policjantów

Data publikacji 24.05.2023

Suwalscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Jedna z nich obudziła się z kajdankami na rękach. Był to mężczyzna poszukiwany listem gończym za szereg oszustw na terenie całego kraju. Teraz najbliższe 6 miesięcy 20- latek spędzi w areszcie.

Policjanci każdego dnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko wczoraj mundurowi zatrzymali dwóch takich mężczyzn.

Pierwszy z nich wpadł w ręce kryminalnych o świcie. Funkcjonariusze ustalili, gdzie przebywa 20- latek poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Suwałkach oraz na podstawie 14 Zarządzeń Prokuratur Rejonowych na terenie całej Polski. Kiedy weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta poszukiwany mężczyzna jeszcze spał na materacu. Obudził się z kajdankami na rękach. Poszukiwany za szereg oszustw na terenie całego kraju 20- latek trafił już do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy.

Z kolei drugi z mężczyzn wpadł w ręce policjantów z Posterunku Policji w Raczkach, w jednym z domów  na terenie powiatu suwalskiego. 51- latek poszukiwany był przez suwalski sąd za znęcanie się nad rodziną. Zatrzymany najbliższe 8 miesięcy spędzi w areszcie.

 

Powrót na górę strony