Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W recydywie przekroczył prędkość, dostał wysoki mandat i punkty karne

Data publikacji 14.08.2023

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 57- latkowi, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość. Kierujący oplem jechał o 53 kilometry na godzinę za szybko. Za popełnione wykroczenie w warunkach ,,recydywy’’ został ukarany mandatem karnym w wysokości 3000 złotych, 13 punktami karnymi i stracił prawo jazdy.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, w piątek po południu, dokonywali kontroli prędkości w Suwałkach, przy ul. Staniszewskiego. Po godzinie 10, mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę. Miernik prędkości wskazał, że kierujący oplem jechał z prędkością 103 kilometry na godzinę. Prędkość dopuszczalna w tym miejscu wynosi 50 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie w warunkach ,,recydywy’’ mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 3000 złotych, 13 punktami karnymi i stracił prawo jazdy.

Apelujemy o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Miejsce kontroli drogowej wielokrotnie wskazywane było przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

Powrót na górę strony