Aktualności

Pędził przez miasto 138 km/h, stracił prawo jazdy

Data publikacji 22.05.2024

23-letni motocyklista jechał przez Suwałki z prędkością 138 km/h. Dodatkowo wykonywał kaskaderskie manewry - jadąc na tylnym kole. Za stwarzanie zagrożenia dla innych użytkowników drogi oraz przekroczenie prędkości, kierowca pożegnał się z prawem jazdy. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Policjanci z suwalskiej drogówki, dbając o bezpieczeństwo na drogach, codziennie sprawdzają, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości. Tak było również wczoraj na ulicy Utrata w Suwałkach. Tuż po godzinie 14 mundurowi zauważyli motocyklistę poruszającego się z nadmierną prędkością. To nie było jedyne przewinienie mężczyzny. Motocyklista, podczas jazdy, pokonywał trasę na tylnym kole. Policyjny rejestrator wskazał, że motocyklista jechał z prędkością 138 kilometrów na godzinę w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość to 50. 23-latek tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 88 kilometrów na godzinę. Mieszkaniec Suwałk stracił prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Apelujemy o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Każde nieodpowiedzialne zachowanie na drodze może nieść za sobą poważne konsekwencje.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 196.24 KB)

Powrót na górę strony